AKO KÚPIŤ BITCOIN +Bonus → 10$ ❤️ v BTC zdarma!

Bitcoin je o rýchlych prevodoch bez dosahu finančných, vládnych a iných inštitúcii na jeho hodnotu. Najbezpečnejšie a najjednoduchšie je obchodovanie na on-line burze, ktorá obchoduje s Bitcoin menov a ďalšími kryptomenami. Nám tak sprostredkúva samotné transakcie.

My odporúčame burzu CoinBase, ktorá má najsilnejšie dni viac ako 100 000 registrácii nových užívateľov, napriek tomu funguje bez väčších výpadkov a transakcie sú pomerne rýchle, to sa o veľa iných burzách a obchodoch nedá tvrdiť.

Registrácia na burze CoinBase – založenie účtu

Prvý krok je registrovať sa cez tento odkaz, aby ste získali bonus 10$ v Bitcoinoch zadarmo. My taktiež získame odmenu 10$ v Bitcoinoch.

Prečo sa registrovať na burze CoinBase
  • Aktuálne najväčší obchod s Bitcoinom
  • Jednoduchá a prehľadná platfoma
  • Burza má bankový účet v EÚ
  • Rýchla a jednoduchá verifikácia
  • Všetky SEPA platby bez poplatku
  • Pre overenie totožnosti postačuje 1 doklad
  • Možnosť platieb cez online platby kartou
  • Bonus 10$ v Bitcoinoch za registráciu TU

Ako získať BONUS 10$ v Bitcoinoch

Jedná sa o bonus od najväčšej Bitcoin burzy CoinBase. Pre získanie bonusu 10$ v Bitcoine je potrebné na burze kúpiť alebo predať Bitcoin v hodnote 100$ (cca 85€) a musíte sa registrovať cez odkaz nižšie, inak bonus nezískate.

KROK 1: Vyplnenie údajov pre registráciu

Prvý krok je registrovať sa cez tento odkaz. Pri registrácii vyplňte skutočné údaje, tie neskôr budú musieť prejsť verifikáciou vášho účtu. Pre registrovanie stačí vyplniť vaše meno, priezvisko, email a heslo pre prihlásenie sa do účtu.

CoinBase registrácia
CoinBase: Vyplnenie údajov pre registráciu

KROK 2: Verifikácia emailovej schránky

Ako sme uvádzali v predchádzajúcom bode – údaje podliehajú overovaniu. Hneď pri registrácii je potrebné overiť vašu emailovú schránku kliknutím na aktivačný link, ktorý dostanete na váš email po odoslaní registrácie.

CoinBase verifikácia emailu
CoinBase: Verifikácia emailovej schránky

KROK 3: Verifikácia vašej identity

Pre obchodovanie musíte mať overenú (verifikovanú) vašu identitu. Po prihlásení sa do svojho účtu na úvodnej stránke kliknite na „Verify your identity“. Tu vás vyzvú, aby ste vložili fotku vášho dokladu totožnosti.

CoinBase verifikácia identity
CoinBase: Verifikácia vašej identity

KROK 4: Výber metódy pre vklad financií

Ak máte verifikáciu identity hotovú a potvrdili vám to aj na email, teraz môžete začať obchodovať – nakupovať/predávať Bitcoin a iné kryptomeny. Ako ďalšie si vyberte spôsob, ako chcete vložiť peniaze na váš účet.

CoinBase vklad financií
CoinBase: Výber metódy pre vklad financií

O pripísaní vložených financií na vaše CoinBase konto budete informovaný na váš email. Následne môžete začať obchodovať. Nezabudnite, že pre získanie bonusu 10$ v Bitcoine je potrebné na burze kúpiť alebo predať Bitcoin v hodnote 100$ (cca 85€) a musíte sa registrovať cez odkaz nižšie, inak bonus nezískate.